- Kateqoriya : TƏHSİL XƏBƏRLƏRİ |
Gəncə-Daşkəsən Regional Təhsil İdarəsinin təşkilatçılığı, "Gəncə" Voleybol Klubunun dəstəyi ilə Gəncə İdman Sarayında 8-11-ci sinif şagirdləri arasında voleybol yarışının bağlanış mərasimi keçirilib.
Gəncə-Daşkəsən Regional Təhsil İdarəsindən “Azərbaycan müəllimi”nə verilən məlumata görə, bağlanış mərasimində İdarənin müdiri Elçin Kərimov, Yeni Azərbaycan Partiyası Gəncə şəhər təşkilatının sədri Bayram Aslanov, Gəncə-Daşkəsən Regional Gənclər və İdman İdarəsinin rəisi Elvin Quliyev, Gəncə Voleybol Klubunun prezidenti Elvar Osmanov və digər ümumtəhsil məktəblərinin müəllim və şagirdləri iştirak ediblər.
“Sağlamlıq və təhlükəsizlik” aylığı çərçivəsində keçirilən voleybol yarışında 46 komandada 552 şagird iştirak edib. Məktəb, məktəblərarası və region olmaqla 3 mərhələdə keçirilən yarışın yekun final mərhələsinin nəticələrinə əsasən:
- Oğlanlar arasında: